O FIRMIE

 

 

 

Firma AUTOTECHNIKA Woźniak powstała w roku 1989. Początkowo zajmowała się naprawami układów zasilania i sterowania silników. Po przeniesieniu do nowej siedziby w 1991 roku zaczęła oferować pełen zakres napraw mechanicznych samochodów. 

W roku 1992 nawiązaliśmy współpracę z firmą Robert Bosch Sp. z o.o. w Warszawie jako autoryzowany serwis samochodowy. Po przejściu szeregu szkoleń technicznych w centrach szkoleniowych Boscha w Berlinie i Wernau uzyskaliśmy pełne przygotowanie do obsługi i napraw nowoczesnych systemów wtryskowych silników benzynowych i diesla, systemów bezpieczeństwa, układów hamulcowych, poduszek powietrznych i układów komfortu stanowiących wyposażenie produkowanych obecnie samochodów.

Firma jest laureatem kilku konkursów organizowanych przez firmę Bosch. Nasze osiągnięcia to: zajęcie 4 miejsca w 1997 roku w JETRONIC CUP, a w 2003 roku 5 miejsca w konkursie Mechanik Roku 2003 i 2 miejsca w regionie w rankingu serwisów samochodowych Bosch.

Od 1999  do 2015 roku współpracowaliśmy z MMC Car Poland Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży i autoryzowanego serwisu samochodów marki Mitsubishi.

Najnowsza historia firmy wiąże się z umową autoryzacyjną zawartą w 2011 z KIA Motors Polska. W ramach tej umowy uzyskaliśmy status autoryzowanego dealera i autoryzowanego serwisu marki KIA. Dzięki niej możemy dzisiaj oferować nowoczesne, solidne i atrakcyjne wzorniczo produkty marki KIA.

Wrzesień 2020 roku otwiera nowy rozdział w historii działalności firmy. Związany jest on z oddaniem do użytku i przeniesieniem działalności do nowoczesnego obiektu położonego przy ul. Jana Styki 17

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykształconej kadrze jesteśmy postrzegani jako solidna firma potrafiąca rozwiązać najtrudniejsze problemy związane z obsługą nowoczesnych samochodów.

Będąc firmą rodzinną o ustabilizowanej pozycji na rynku szczycimy się sporym gronem zadowolonych klientów, do których wciąż dołączają nowi.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie i serwisie.